O MNIE

Poznajmy się
KIM JESTEM?

Bardzo mi miło, że tu jesteś!

Nazywam się Maciej Madeksza, mam 39 lat i jestem mężem, ojcem trójki wspaniałych dzieci. Jestem Trenerem Biznesu Oświaty i Administarcji (Laboratorium Psychoedukacji i SWPS Warszawa), szkoleniowcem, konsultantem, nauczycielem, dyplomowanym Menedżerem Sportu (AWF Wrocław).
Lubię biegać, podróżować, gotować i robić zdjęcia. Fascynuje mnie temat doskonalenia życia, kontaktu z drugim człowiekiem i wprowadzania pozytywnych zmian. Dobrze rozumiem ludzi, umiem z nimi rozmawiać i czerpię z tych relacji dużo satysfakcji, jednocześnie dając z siebie tyle, ile potrafię. Rozwój, komunikacja, procesy zachodzące w organizacji to obszary, w których staram się ciągle poszerzać swoją wiedzę i zdobywać praktyczne umiejętności.
Od jakiegoś czasu skutecznie zmieniam swoje życie na lepsze, wyznaczam sobie nowe cele i je realizuję. Przede mną jeszcze wiele z nich do osiągnięcia.
Jeśli potrzebujesz mnie zdefiniować zawodowo to mam doświadczenie jako: trener, szkoleniowiec, nauczyciel, przedsiębiorca, koordynator projektów edukacyjnych, dziennikarz, organizator wyjazdów edukacyjnych w Polsce i Europie. Od grudnia 2017 roku prowadzę tego bloga.

O CZYM JEST TEN BLOG?

Kierunek Lepiej to miejsce dla ludzi ciekawych życia, chcących żyć lepiej i pełniej.

Skoro tu jesteś, to wierzę, że cenisz sobie wolność, poszukujesz inspiracji, wartościowych treści i chcesz się rozwijać.

Sam jestem na tej drodze i będzie super jak będziesz mi towarzyszyć!

Kierunek Lepiej powstał z potrzeby pisania, polepszania siebie, dzielenia się tym oraz chęcią stworzenia platformy, na której będą realizowane projekty dające dużo pozytywnych wartości.

Pamiętaj proszę, że treści tu zawarte są jedynie moimi własnymi spostrzeżeniami i nie stanowią ani porady specjalistycznej, ani nie muszą się sprawdzić w Twojej sytuacji. Moją intencją jest dzielenie się z Tobą moim doświadczeniem, wiedzą i spostrzeżeniami – a nie mówieniem Tobie, co masz robić. Wyznaję zasadę, że rad można udzielać wtedy, gdy ktoś o nie prosi i posiada się wiedzę na dany temat. Każdy sam podejmuje decyzje na własną odpowiedzialność. Życzę Ci, aby Twoje wybory były satysfakcjonujące!